Підрив Каховської ГЕС: наслідки та фейки у місцевих телеграм-каналах

Христина Меліневська

Опубліковано: 06-06-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Дотримуватися емоційно-нейтральних стандартів журналістики стає викликом, коли трагічна подія стосується тебе особисто. До початку повномасштабної війни Херсон був для мене домівкою, тою затишною ковдрою в дощову погоду. Коли поверталась додому з навчання, розуміла, що це моє місто, де я хочу прожити все життя. Воно не було мегаполісом або супер розвиненим, тим не менш, кожен знав один одного й радий був допомогти, було повне життя, розуміння та солідарності. А зараз його руйнують, і сьогоднішній ранок мене розбив.

Чому стати трендом в TikTok – не завжди на користь

Милослава Карпенко

Опубліковано: 02-06-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

У 2021 році Браунський університет опублікував статтю, яка розкрила механізми, що працюють у TikTok. Там йдеться про те, як в людській свідомості стимулюється «стан потоку», за якого користувачі переживають спотворення відчуття часу. У цьому стані ми не відчуваємо скільки часу минає відтоді, як ми занурюємось в поглинання інформації. Сьогодні соціальні мережі спонукають нас фільтрувати інформацію швидше, ніж будь-коли раніше в історії. Науковці навіть винайшли термін — "TikTok-мозок" (TikTok Brain) — щоб пояснити феномен постійного зменшення зосередження уваги серед людей.

Performance інструменти в медійних кампаніях: що це таке і як воно працює

Ліна Костенко

Опубліковано: 31-05-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Зв'язок між медійними кампаніями та performance інструментами є надзвичайно важливим для визначення ефективності рекламних заходів. Медійні кампанії, зокрема реклама в інтернеті, телебаченні, радіо та інших медіа, мають потужний вплив на показники успішності, що вимірюються performance інструментами. Перфоманс-маркетинг — це окремий напрямок у маркетингу, який об'єднує всі інструменти, орієнтовані на пряме залучення клієнтів і підвищення прибутку. Розглянемо його детальніше.

Чим приваблюють свого читача друковані газети в наш час

Христина Меліневська

Опубліковано: 30-05-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Чи пам’ятаєте ви, коли в останній раз читали газету, тримаючи її в руках та гортаючи сторінки, а не дивлячись в екран свого телефону чи комп’ютера? Мабуть, буде важко згадати, адже газети почали стрімко втрачати свою популярність вже давно. Інтернет наразі найпростіший та найшвидший спосіб дізнатися що коїться в світі. Назріває питання, чим тоді друковані газети все ще привертають увагу читача? Розглянемо це питання детальніше.

Відомі і не дуже. Які українські пісні варто прослухати бодай раз у житті

Соломія Притула

Опубліковано: 27-05-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

З початку повномасштабного російського вторгнення кожен з нас неодноразово чув такі пісні як: «Stefania», «Доброго вечора, ми з України», «Вова, *баш їх, б**ть», «Допоможе ЗСУ». Та окрім цих легендарних пісень є ще багато іншої надзвичайної музики, яку було записано в 2022 році та яка слугує підтримкою українському народу та нагадуванням про важливість пам’ятати  і боротись далі. Пропонуємо добірку українських пісень 2022 року на Youtube, які варто прослухати бодай один раз.

Українські інстаграм-блоги про мистецтво, яким хочеться поставити лайк

Милослава Карпенко

Опубліковано: 24-05-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Красива картинка залишається найнеобхідніший критерієм для користувачів інстаграм. Тому це гарний майданчик для тих, хто хоче говорити про мистецтво – передусім, зображувальне. Розповідаємо про чотири українських блоги на мистецьку тематику, які гармонійно «вписались» в інстаграмний формат.

Як вишиванки популяризують Україну за кордоном

Соломія Притула

Опубліковано: 21-05-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

З початку повномасштабного вторгнення вишиванки здобули ще більшу популярність. Багато знаменитих людей, такі як королева Іспанії Летиція, Мей Маск, Мелані Тьєрі, королева Йорданії Ранія, Демі Мур, Джастін Трюдо, Урсула фон дер Ляєн та багато інших, одягали її на знак підтримки українського народу. До того ж, не тільки одягали, а ще й купляли в українських брендів.

Медіапроєкти як інструмент для збереження соціальної пам’яті

Ольга Мунтян

Опубліковано: 17-05-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Якісні медіапроекти про російсько-українську війну, яка триває, стануть дуже важливими для збереження пам'яті про цей важкий період історії. Такі проекти можуть включати інтерв'ю з учасниками війни, відео- та фотоархіви, аналіз суспільно-політичної ситуації тощо. Вони допомагають зберігати пам'ять про те, що сталося, та надають можливість побачити цю історію з об'єктивної перспективи.

Білоруський Соловйов: у чому сенс пропаганди ненависті Григорія Азарьонка

Дмитро Мірошниченко

Опубліковано: 15-05-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Тези, які просуває Григорій Азарьонок, настільки абсурдні, наскільки ж гіперболізовані всі його негативні висловлювання. Інколи здається, що його робота – це суцільний фарс, спрямований не на внутрішній ринок Білорусі, а на комунікацію з росією, аби показати ідейним z-громадянам, що “Білорусь з вами! Ми тримаємо тил! Ми вас підтримуємо!”, щоб замаскувати постійну непослідовність так званого президента Республіки Білорусь.

Журналісти vs військові: як зупинити непорозуміння між гравцями по один бік фронту?

Наталя Стареправо

Опубліковано: 11-05-2023

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Всі очікують намоленого контрнаступу ЗСУ, а відтак більше звільнених українських містечок від окупантів. Як українські, так й іноземні журналісти хвилями поїдуть на свіжозвільнену зону. Та чи вдасться Генштабу контролювати професійну роботу воєнкорів і якими будуть умови для журналістів у зонах “світлофору”?