«Київ вдень та вночі»: серіаліті та стереотипи

Тетяна Гожельна

Опубліковано: 28-12-2017

Розділи: За що критикують медіа?, Реклама, пропаганда.

0

Головні герої розважають аудиторію оригінальними життєвими історіями і вирішують усі труднощі й проблеми прямісінько перед телекамерами. Втім формат, який мав би розбавити й освіжити нішу українського сучасного кінематографу, натомість значно примітивізує нашу реальність.

Дислексія російських ЗМІ: симптом чи хвороба?

Тетяна Байбак

Опубліковано: 22-12-2017

Розділи: За що критикують медіа?, Реклама, пропаганда.

0

Якщо ви вирішили подивитися новини про Україну на російських ЗМІ, запасіться заспокійливим і про всяк випадок напишіть заповіт. Інформаційна війна охоплює більшу кількість населення, аніж збройна. Яке ставлення до українців формують російські ЗМІ? Останні 3 місяці ми переглядали і перечитували новини на російських ресурсах, і ось який образ українця нам намагалися навіяти.

Завдяки серіалу “Картковий будинок” Володимир Путін зрозумів, що західна політика не менш цинічна, ніж російська

Опубліковано: 11-12-2017

Розділи: Реклама, пропаганда.

0

"Кожний український політик потай мріє бути схожим на головного героя серіалу "Картковий будинок", – каже медіаексперт Олексій Ковжун. Американський актор Кевін Спейсі оголосив про завершення акторської кар'єри. Через це шостий сезон "Карткового будинку" стане останнім. У фільмі Спейсі грає Френка Андервуда – цинічного політика, який проходить шлях від депутата Конгресу США до президента держави. Про феномен серіалу "Картковий будинок" Gazeta.ua запитала Георгія Почепцова, професора та експерта з інформаційної політики.

«Пропагували-пропагували і випропагували»: реакція на фільм «Крым» у різних країнах

Тетяна Байбак

Опубліковано: 13-11-2017

Розділи: Огляди, аналітика, Реклама, пропаганда.

0

Яскравим прикладом сучасного російського мистецтва пропаганди став нашумілий нещодавно «Крым». Однак, як свідчить реакція на цей фільм на Заході, в Україні та й у самій Росії, цього разу російська пропаганда переграла саму себе.

«Антимайдан»: як паблік може розколоти регіон на «своїх» та «чужих»

Ангеліна Бережненко

Опубліковано: 07-11-2017

Розділи: Реклама, пропаганда, Фальсифікація, містифікація.

1

Ресурс «Антимайдан» з’явився як група в соціальній мережі «Вконтакті» для проросійсько-налаштованих користувачів на противагу таким паблікам, як «Євромайдан». Спершу це був звичайний пропагандистський ньюз-паблік, в якому всі події, що стосуються Революції Гідності, висвітлювались з проросійської позиції. З початком активної фази АТО в 2014-му, коли безпосередньо в Луганську почались обстріли, «Антимайдан»  став ще й координаційним майданчиком, де користувачі […]