«Київ вдень та вночі»: серіаліті та стереотипи

Тетяна Гожельна

Опубліковано: 28-12-2017

Розділи: За що критикують медіа?, Реклама, пропаганда.

0

Головні герої розважають аудиторію оригінальними життєвими історіями і вирішують усі труднощі й проблеми прямісінько перед телекамерами. Втім формат, який мав би розбавити й освіжити нішу українського сучасного кінематографу, натомість значно примітивізує нашу реальність.

Дислексія російських ЗМІ: симптом чи хвороба?

Тетяна Байбак

Опубліковано: 22-12-2017

Розділи: За що критикують медіа?, Реклама, пропаганда.

0

Якщо ви вирішили подивитися новини про Україну на російських ЗМІ, запасіться заспокійливим і про всяк випадок напишіть заповіт. Інформаційна війна охоплює більшу кількість населення, аніж збройна. Яке ставлення до українців формують російські ЗМІ? Останні 3 місяці ми переглядали і перечитували новини на російських ресурсах, і ось який образ українця нам намагалися навіяти.

Завдяки серіалу “Картковий будинок” Володимир Путін зрозумів, що західна політика не менш цинічна, ніж російська

Опубліковано: 11-12-2017

Розділи: Реклама, пропаганда.

0

"Кожний український політик потай мріє бути схожим на головного героя серіалу "Картковий будинок", – каже медіаексперт Олексій Ковжун. Американський актор Кевін Спейсі оголосив про завершення акторської кар'єри. Через це шостий сезон "Карткового будинку" стане останнім. У фільмі Спейсі грає Френка Андервуда – цинічного політика, який проходить шлях від депутата Конгресу США до президента держави. Про феномен серіалу "Картковий будинок" Gazeta.ua запитала Георгія Почепцова, професора та експерта з інформаційної політики.

Коли “кров стигне в жилах” або …І знову про кадри жахіть на українському ТБ

Ярина Балабаник

Опубліковано: 08-12-2017

Розділи: Агресія і тривога, За що критикують медіа?.

0

Навіть тим, хто створює цей медіаконтент, не завжди легко сприймати такі новини, що ж казати про нещасного глядача, який просто поглинає інформацію, як губка воду. Телебачення навіть у подачі надзвичайної інформації мало б виконувати пізнавальну та повчальну функції. Але дуже часто на своїх екранах бачимо розбиті вщент автомобілі, накриті тіла та вбиту горем матір без жодних коментарів. Чи здатна доросла людина витримати психологічно таке навантаження без негативних наслідків? А як щодо дітей?

«Пропагували-пропагували і випропагували»: реакція на фільм «Крым» у різних країнах

Тетяна Байбак

Опубліковано: 13-11-2017

Розділи: Огляди, аналітика, Реклама, пропаганда.

0

Яскравим прикладом сучасного російського мистецтва пропаганди став нашумілий нещодавно «Крым». Однак, як свідчить реакція на цей фільм на Заході, в Україні та й у самій Росії, цього разу російська пропаганда переграла саму себе.