Нова драма в житті і на сцені

Юлія Голоднікова

Опубліковано: 18-01-2018

Розділи: №24, Друковані версії.

0

В Україні працевлаштування переселенців можна розглядати як у контексті «у нас побільшало проблем», так і розвитку креативних культурних індустрій. Для багатьох людей ситуація кризи стала радикальною зміною життєвого сценарію, коли неможливе раніше виявилося реальним і позитивним: хтось освоїв нову професію, хтось відкрив свою справу або вперше написав бізнес-план і отримав грант на його реалізацію. Ще одна спроба допомогти вирішити психологічні проблеми, пов’язані з вимушеним від’їздом з малої Батьківщини, – театр, зокрема, його експериментальний напрямок – нова драма.

Епідемія кору чи лише спалах: як деякі медіа намагаються створити бурю у склянці води

Ірина Ладика

Опубліковано: 17-01-2018

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Одна з останніх топ-новин в українському медіапросторі – збільшення хворих на кір. Хоча таке визначення, про яке говорять фахівці МОЗ і лікарі, не є єдино прийнятим серед ЗМІ. Деякі говорять про епідемію. Як медіа подають інформацію про недугу і офіційні повідомлення МОЗ, чи йдуть за порадами до експертів, чи обмежуються дописами у соціальних мережах? Детальніше – у нашому огляді.

Перші резонанси року: тест на професійність для українських ЗМІ

Ірина Ладика

Опубліковано: 12-01-2018

Розділи: Огляди, аналітика.

0

Український медійний простір на початку 2018-го роки сколихнуло одразу кілька резонансних новин. Було знайдено вбитою правозахисницю Ірину Ноздровську, яка тривалий час боролася проти несправедливої судової системи. А тим часом у Запоріжжі священик УПЦ МП відмовився відспівати дворічного хлопчика, бо той був хрещений у православній церкві Київського патріархату. Як медіа висвітлювали ці події? Чи вдалося дотриматися журналістських стандартів і залишитися професіоналами навіть у розпал новорічно-різдвяних свят?

Informer vs meformer: як соціальні мережі й месенджери допомагають журналістові творити свій бренд

Ангеліна Ломакіна

Опубліковано: 09-01-2018

Розділи: Онлайн - журналістика.

0

Експерт із комунікацій і автор одного з найпопулярніших українських Telegram-каналів Андрій Бродецький розповідає про те, як журналістові лишитися потрібним після втрати ЗМІ монополії на інформацію.